19:12

29.03.2024

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, seçime saatler kalmasına rağmen Çırpıcı Mahallesi’nde Sevgi Yürüyüşü’ne çıkarak vatandaşlarla kucaklaştı.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, seçime saatler kalmasına rağmen temposunu hiç yitirmeden çalışmaya devam ediyor. Son olarak Çırpıcı Mahallesi’ne bir Sevgi Yürüyüşü yapan Başkan Arısoy’a AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Selami Delibalta da eşlik etti. Vatandaşlara karanfil dağıtan Başkan Arısoy, 31 Mart yerel seçimleri için kendisi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı Adayı Murat Kurum için destek istedi.

“YENİDEN YOLLARDAYIZ, DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ…”
Bu seçimlerin Zeytinburnu’na ve İstanbul’a hayırlı olmasını temenni eden Başkan Arısoy, vatandaşlara; “2019 yılında yola çıkarken verdiği sözlerin tamamını tutmuş bir kardeşiniz, bir hemşehriniz, bir hizmetkârınız olarak huzurlarınızdayım. Önümüzdeki dönemde de Zeytinburnu’za yeni eserler, yeni özellikler, yeni güzellikler katmak için yola koyulduk. Desteklerinizi bekliyor ve gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyorum.” şeklinde seslendi.