13:52

23.12.2022

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un Zeytinburnu’nun gündemine dair sosyal medya hesabından soruları yanıtladığı ‘Z Raporu’ programının konukları yerel gazeteciler oldu.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un belirli aralıklarla sosyal medya hesapları üzerinden Zeytinburnu ile ilgili tüm gelişmeleri duyurduğu ve soruları yanıtladığı program ‘Z Raporu’ dün gece YoutubeFacebookTwitter ve Instagram hesapları üzerinden canlı yayınlandı. Yaklaşık 1 yıl önce programa konuk olan yerel basının temsilcileri tekrar Başkan Arısoy’la birlikteydiler. Tecrübeli isim Selahaddin Kocaaslan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen canlı yayının konukları ise Yurt Haber Ajansı’ndan Selvi Sarıtaçİstanbul Times’tan Hüseyin Çetiner ve Zeytinburnu Haber’den Taylan Demirelli oldu. Yaklaşık 1.5 saat kadar süren canlı yayın programında gazeteciler, son 1 yılda Zeytinburnu’nda olan gelişmeler hakkında Başkan Arısoy’dan bilgi alırken,  kentsel dönüşüm, belediyecilik hizmetleri, devam eden ve planlanan projeler ile ilgili merak ettikleri soruları da sorma fırsatı buldular.

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek ve kesin tarihi sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak olan bir sonraki Z Raporu’nun konukları ise Zeytinburnulular olacak. Vatandaşlar sorularını, istek ve önerilerini canlı yayında Başkan Arısoy’a canlı olarak iletebilecekler.